Ostatnia Suczka z Miotu „L” Dostępna

Home / Uncategorized / Ostatnia Suczka z Miotu „L” Dostępna

Porcelaine to francuskie psy gończy, są jednym z największych osiągnięć francuskiej hodowli psów.
To psy o wyjątkowo szlachetnym wyglądzie, bardzo łatwe do prowadzenia, inteligentne, wytrwałe, odważne, stanowcze ale pogodne i wesołe, pełne klasy.
Te z pozoru delikatne psy wykazują niezwykłą wytrzymałość, są zapalone w pracy, ale nie są w niej ani porywczy, ani nieuważne dlatego świetnie nadaje się do pracy w łowisku oraz dla osób lubiących ruch i spacery.
W domy spokojne, potrafią zająć się sobą ale uwielbiają też pieszczoty i kontakt z człowiekiem. Z zasady przyjacielskie, pełne zaufania i łagodności, o zrównoważonym charakterze, nie wykazują agresji do innych psów i ludzi. Przyjazne dla dzieci.
Porcelaine to wyjątkowo zdrowe i niewymagające psy.

Hodowla Artemis Canes ma przyjemność ogłosić że posiada do sprzedania suczkę rasy Porcelaine z bardzo dobrego skojarzenia.
Matka: Working Certificate, Junior World Winner, European Winner, res. World Winner, Multi Champion, Belladonna Tina Trading (Baldoni Fonzi x C’Derby Berankovi)
Ojciec : Working Certificate, Wild Boar Test 140/160 Idem de l’Ouari de Combescure (Bacchus x De l’Ouari de Combescure Flora)
Szczenięta są wychowywane w hodowli domowej w otoczeniu ludzi i innych psów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez FB.
Szczenięta przebywają w domowej hodowli, są socjalizowane z dużym stadem dorosłych psów. Nadają się zarówno do mieszkania w domu, bloku jak i do polowania.