Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/gbohdan/public_html/artemiscanes.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258 Notice: Undefined property: WP_Error::$ID in /home/gbohdan/public_html/artemiscanes.pl/wp-includes/class-wp-user.php on line 170 Notice: Undefined property: WP_Error::$ID in /home/gbohdan/public_html/artemiscanes.pl/wp-includes/class-wp-user.php on line 170 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/gbohdan/public_html/artemiscanes.pl/wp-content/themes/rhythm/functions.php on line 387 Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/gbohdan/public_html/artemiscanes.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111 Szczenięta Weimar – Miot A na sprzedaż

Szczenięta Weimar – Miot A na sprzedaż

Home / Uncategorized / Szczenięta Weimar – Miot A na sprzedaż

Ogłoszenie OLX

Wyżeł Weimarski szczenięta – hodowla Artemis Canes (ZKwP/FCI)

Z przyjemnością informujemy, że w Hodowli Artemis Canes przyszło na świat 8 szczeniąt – rasy wyżeł weimarski – 2 dziewczynki i 6 chłopców. Od początku wychowywane w miłości i czułości, gotowe są znaleźć nowe ciepłe i kochające domy.
Polecamy je tym, którzy poszukują towarzysza, osobom zainteresowanym hodowlą i wystawami oraz jako psy pracujące.
Każde szczenię opuszczające naszą hodowlę dostanie wyprawkę, zapas karmy na pierwsze dni w nowym domku, zostanie zaszczepione zgodnie z kalendarzem szczepień, odrobaczone, oraz wyposażone w książeczkę zdrowia oraz metrykę urodzenia ZKwP.

Rodzicami miotu „A” są wychowankowie naszej hodowli LENA GWIAZDA POMORZA (Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Dyplom I stopnia na Próbach Pracy, wolna od dysplazji) oraz LENNY KRAVITZ ATRIA CORDIS (Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Champion Rosji, Młodzieżowy Champion Litwy, Champion Polski, Champion Białorusi, Dyplom I stopnia na Próbach Pracy). To niezwykłe psy nie tylko dlatego, że mają liczne osiągnięcia wystawowe ale również dlatego, że są zrównoważone pod względem charakteru, łączą w sobie cechy wspaniałego towarzysza a jednocześnie sprawdzają się w pracy w polu.

Oboje rodzice są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych (HD A, ED 0/0)
Kilka słów o rasie: Wyżły to niezwykle mądre, nietuzinkowe, zrównoważone psy o umiarkowanym temperamencie. To psy z dużą pasją, szalenie inteligentne co powoduje, że są łatwe w szkoleniu.
Spośród wszystkich wyżłów kontynentalnych Weimar jest najsilniej związany z właścicielem dlatego stał się tak bardzo popularny nie tylko jako pies myśliwski ale również jako pies rodzinny.
Pieski będą gotowe do odbioru pod koniec listopada.
Wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej lub dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gbohdan/public_html/artemiscanes.pl/wp-includes/functions.php on line 4552